Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786
Sosyal Medya Hesaplarımız
Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786

Vücut Temizleme Mendili (Tek Kullanımlık 12 Adet)

Image link

Vücut Temizleme Mendili (Tek Kullanımlık - 12 Adet)

Lozzy vücut temizleme mendili, tüm cilt tipleri için uygundur. Antiseptik özellikleri sayesinde ter kokusunu hapseder ve cildi anında temizler. Ayrıca %100 doğal aromalarla aşılanmıştır ve temiz, yeni yıkanmış taze bir his sağlar. Lozzy vücut mendilleri, özel olarak tasarlanmış ambalajları sayesinde kolayca taşınabilir ve hemen her yerde kullanılabilir. Pratik, kullanışlı ve hijyenik olan bu ürün, her yaş grubundan insanın ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

En İyi Vücut Temizleme Mendili

Duş almaya zaman yoksa endişelenmeyin! Yeni ve geliştirilmiş Lozzy Tek kullanımlık vücut mendillerimizle hareket halindeyken tazelenebilirsiniz. 12’li kutularda sunulan 200*300 mm ebatlarında özel kumaş, yumuşak, susuz Duş ve Ferahlama mendilleri, spor salonu sonrası, yoga pratiği ve dış mekan kullanımı için de idealdir.

Lozzy Vücut Temizleme Mendili Özellikleri

Ürünümüzde parabenler, sülfatlar, ftalatlar, formaldehit, vazelin, mineral yağ, Sodyum lauril/Laureth sülfatlar, sentetik renkler veya kokular, GDO’lar, PABA, EDTA, PEG’ler gibi zararlı kimyasallar yoktur. LOZZY vücut mendilleri toksik değildir, zulüm içermez, bitki bazlı, biyolojik olarak parçalanabilir, kompostlanabilir, vegan ve glütensizdir. Ayrıca organik, doğal bileşenler bilinçli ve sürdürülebilir bir şekilde elde edilirken, formüller %100 tamamen doğal aromalara sahiptir.

Lozzy vücut mendilleri insanlar üzerinde test edilmiştir (hayvanlar üzerinde asla test edilmemiştir). Ürün sadece harici kullanım içindir ve göz ile temasından kaçınılmalıdır. Tuvalete atılmamalı, çöp kutusuna atılmalıdır.