Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786
Sosyal Medya Hesaplarımız
Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786

Antiseptik Islak Havlu (Tek Kullanımlık 30 Adet)

Image link

Antiseptik Islak Havlu (Tek Kullanımlık - 30 Adet)

En İyi Antiseptik Islak Havlu

Lozzy Antiseptik Islak Havlu sayesinde yüzeylerdeki bakterilerin %99.9’unun öldürülmesini sağlamak mümkündür. Çok yönlü kullanıma sahip olan antiseptik ıslak mendil, el ve ciltte kullanım için uygundur. Yüzeylerin temizliğinde de ellerin ve cildin temizliğinde de bakteriler ile savaşarak bakterilere karşı %99.9 oranında koruma sağlar.

Lozzy Antiseptik Islak Havlu Özellikleri

En iyi ıslak mendil, yüzeylerde ve ellerde yer alan bakterilerin öldürülmesini sağlayan ancak bunu yaparken de cilde zarar vermeyen içeriği barındıran ıslak mendildir. Lozzy Antiseptik Islak Havlu sayesinde bakterilerden %99.9 oranında kurtulmak ve bu sırada cildin zarar görmesini engellemek de mümkün hale gelir.

Alkol ve paraben içermeyen özel içeriği sayesinde cilde zarar vermeyen dezenfektan ıslak mendil, tek kullanımlık olacak şekilde sunulur ve bir paketin içerisinde otuz adet dezenfektan ıslak havlu mevcuttur. “En iyi ıslak mendil hangisi?” diye merak edenler, ıslak mendilin barındırması gereken içeriği ve özelliklerini de bilmelidir. Cilde zarar vermeden ya da yüzeylere hasar vermeden etkili şekilde temizlik sağlayan ve bakterileri öldürme oranı yüksek olan mendil, en iyi ıslak mendil markası olabilir. Lozzy Antiseptik Islak Havlu da bunu etkili şekilde sağlar.

Lozzy Antiseptik Islak Havlu Kullanım Alanları

Pek çok farklı alanda kullanılabilecek olan ıslak havlu, el ve vücut temizliğinde kullanıma uygundur. Buna ek olarak antiseptik ıslak mendili yüzeylerde de kullanmak mümkündür. Çok yönlü temizliğe yardımcı olan ıslak mendil, masa ve benzeri yüzeylerin temizliğinde de etkili koruma ve temizlik sağlar.

Bakterilerin yok edilmesi ve temizliğin etkili şekilde sağlanması için en uygun ıslak mendil olan Lozzy Antiseptik Islak Havlu sayesinde hem ciltte hem de yüzeylerde bakterilerin yaşama olanağı en aza düşer. Okullarda, iş yerlerinde, evde, markette ve daha pek çok yerde ellerinizi ya da dokunduğunuz yüzeyleri temizlemek için kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde bakterilerden uzak kalmanız ve bu sayede vücudunuzu da hastalıklardan uzak tutmanız mümkündür. Yüksek koruma oranı ve alkol ya da paraben içermeyen içeriği ile cilde zarar vermeyen ıslak mendil, tek seferlik kullanım için uygundur ve etkili sonuçlar verir.