Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786
Sosyal Medya Hesaplarımız
Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786

Tüy Toplayıcı Rulo (6 Metre 2'li Paket)

Image link

Tüy Toplayıcı Rulo (6 Metre - 2'li Paket)

Hepimiz temizlik zamanımızı ve çabamızı önemli ölçüde azaltabilecek harika temizlik tüyolarıyla hayatımızı kolaylaştıran temizlik ekipmanlarına ihtiyaç duyarız. Özellikle inatçı varlıklarıyla yaşam alanlarımızda hep var olan ve sağlığımızı tehdit eden tozlar ve tüylerle sürekli bir mücadele hem sıkıcı hem de yorucudur. Ayrıca evcil dostlarımızla yaşarken kolay ve hızlı bir temizliğe daha çok her zamankinden daha çok ihtiyaç duyarız. Lozzy Tüy Toplayıcı Rulo işte tüm durumlar için tam da aranılan üründür!

En Tüy Toplayıcı Rulo

En iyi tüy toplayıcı rulo olma özelliği taşıyan Lozzy Tüy Toplayıcı Rulo özel maddeden imal edilmiş yapışkanlı yüzeyi sayesinde kıl ve tüyleri mıknatıs gibi çeker, sadece birkaç dakikada kıl ve tüylerden evinizi arındırarak hızlı ve pratik bir temizlik sağlar. Lozzy Tüy Toplayıcı Rulo özellikle evcil dostlarınızın geride bıraktıkları tüy ve döküntüler için ideal bir üründür. Kedi tüyü toplama rulosu işlevi de gören Lozzy Tüy Toplayıcı Rulo evcil dostlarınız üzerinde de kullanıma uygun ve güvenlidir. Sadık dostlarınızın da kedi tüy toplama aparatını seveceğine eminiz!

Lozzy Tüy Toplayıcı Rulo Özellikleri

Lozzy Tüy Toplama Rulosu yapışkan özelliği oldukça güçlü bir kağıda sahiptir. Her rulodaki toplam kağıt uzunluğu toplamda altı metre uzunluğundadır. Farklı renk (pembe, mor v.b.) seçeneklerine sahip olan Lozzy Tüy Toplama Rulosu size zevkinize en uygun olanı seçme imkanı sunar.

Lozzy Tüy Toplayıcı Rulo uzun sapı sayesinde koltuk arası ve yatak başlığı gibi derin yüzeylere erişimde de kolaylık sağlar. Dahası toz toplama rulosu diğer temizlik araçları gibi bir sonraki kullanım için ayrı bir bakıma ve temizliğe ihtiyaç duymaz. Kullanım sonrası kağıt yüzey kaldırılarak yeni ve temiz rulo yüzeyine kolayca erişilebilir. Lozzy Tüy Toplayıcı Rulo, kolayca takılıp çıkarılabilen yedek başlıkları sayesinde sadece rulo başlığını temin etmenizi sağlayarak ekonomik çözümler de sunmaktadır.

Lozzy Tüy Toplayıcı Rulo Kullanım Alanları

Tüy toplayıcı rulo giysi, koltuk, kumaş yüzeyler, halı, kilim gibi tüm yüzeylerdeki ve döşemelerdeki toz, kıl ve tüy temizliğinde kullanılabilir. Bununla birlikte tüy toplama rulosu, sadece elbise ve kumaş yüzeylerde kullanım algısına meydan okumaktadır; çünkü Lozzy Tüy Toplayıcı Rulo aynı zamanda hem bir toz toplayıcı hem bir kıl toploma rulosu hem de bir kedi tüyü temizleme rulosudur.

Dolayısıyla çok yönlü bir kullanım alanına sahiptir. Rulo tüy toplayıcı; duvar, zemin, çanta, araba içi, çekmece, pencere ve kapı pervazı, peluş oyuncaklar gibi birbirinden farklı tüm yüzey ve alanlarda tutunan iplik, yün, tiftik, toz ve tüm partiküllerin temizliğine yöneliktir. Tüy toplayan rulo evcil dostlarımıza ait tüy, saç, kepek, tırnak ve benzeri istenmeyen her şeyi üzerine hapsederek evcil hayvan temizliğinde de mükemmel bir arınma sağlar.