Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786
Sosyal Medya Hesaplarımız
Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786

Köpek & Kedi Pati Temizleme Mendili (Tek Kullanımlık 30 Adet)

Image link

Kedi & Köpek Temizleme Mendili (Tek Kullanımlık - 30 Adet)

En İyi Köpek & Kedi Pati Temizleme Mendili

Sevgili patili dostlarımızın da bakıma ihtiyacı var! Kedi köpek pati temizleme mendili bu bakım için tam da aranılan ürünler. Çünkü bazen küçük dostlarımız tertemiz bir banyo sonrası bile kendilerini hemen kirletebiliyorlar. Bazen de yorgun hissettiğimiz anlarda uzun bir banyo macerası gözümüzde aşılması güç bir dağ gibi büyüdükçe büyüyebiliyor. İşte böyle yorucu ve can sıkıcı anlarda pratik bir temizlik sağlamamıza yardımcı olacak Lozzy Kedi & Köpek Pati Temizleme Mendili imdadımıza yetişiyor. En iyi kedi & köpek pati temizleme mendilleri arasında yer alan Lozzy Kedi & Köpek Pati Temizleme Mendili; temiz ve taze bir görüntüyü garantileyerek hızlı ve güvenilir bir bakım sağlayan, pratik bir evcil hayvan temizleme mendili.

Lozzy Köpek Kedi Pati Temizleme Mendili Özellikleri

Hijyenik tüy ve pati temizleme mendilleri alkolsüz içeriği ile minik dostlarımızın pati veya tüylerine yapışmış tüm kir, çamur ve ölü tüyleri; deriye ve tüye zarar vermeden, tahriş etmeden kolaylıkla temizler. Dahası içeriğindeki gliserin ve benzeri özler sayesinde derinin yağ tabakasını koruyup nemlendirerek küçük dostunuza sağlıklı, temiz ve parlak tüyler armağan eder. Evcil hayvan dostu olan kedi & köpek pati temizleme mendilleri hem kedi temizleme mendili hem de köpek temizleme mendili olacak şekilde çok yönlü kullanıma sahiptir. Tek kullanımlık pati temizleme mendilleri ile pratik ve hızlı temizliğe her yerde erişin!

Lozzy Köpek Kedi Pati Temizleme Mendili Kullanım Alanları

Park veya veteriner dönüşü ya da güzel bir gezinti sonrası tam arabaya binmeden veya eve girmeden önce minik dostlarımızı temizlemek için bir el mesafesi uzağınızda olan pati temizleme mendilleri ile dakikalar içinde temizlik adımını gönül rahatlığıyla atlatmak ne büyük kolaylık. Ayrıca sudan hoşlanmayan, kışın banyoyla arası iyi olmayan, meraklarıyla kendilerini bin bir farklı senaryoya sokan ya da temiz bir banyo sonrasında bile anında kirlenen minik dostlarımızı kirden ve kötü kokunun olduğu bu gibi tüm durumlardan kurtarmak için banyo uygulaması kadar etkili kedi & köpek pati temizleme mendilleri en ideal tercih. Sebebi ne olursa olsun, köpek & kedi pati temizleme mendilleri sadık dostlarımızı banyo karmaşası olmadan güzel ve temiz tutmanın harika bir yolu!