Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786
Sosyal Medya Hesaplarımız
Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786

Bebek Islak Mendili

Image link

Bebek Islak Mendili

En İyi Bebek Islak Mendili

Kendi gözlerimizden bile sakındığımız en değerli varlıklarımız olan bebeklerimiz için kullandığımız her ürünü bütün detaylarıyla incelemeden almayız. Özellikle bebek ıslak mendili kullanımında, onların narin ve taze ciltlerinin tahriş olmasını asla istemeyiz. Bu sebeple de genellikle piyasada bulunan en iyi ıslak mendil markaları tercihimiz olur. En önem verilen noktalardan bir tanesi cildine zarar vermemesidir. Böyle olduğu için de güvenebileceğiniz bir marka tercihi yaparak bebeğinizi olası bütün zararlardan korumuş olursunuz. Lozzy bebek ıslak mendili tam da aradığınız kriterlere sahip bir bebek ıslak mendildir. Yumuşacık dokusuyla bebeğinizin cildini zarar vermeden silmenize olanak sağlar ve içerdiği özel formül ile herhangi bir tahrişe neden olmaz. Güvenle tercih edebileceğiniz Lozzy bebek ıslak mendil bebeğiniz tarafından da çok ama çok sevilecek.

Lozzy Bebek Islak Mendil Özellikleri

Lozzy bebek ıslak mendil, içermiş olduğu özel formülü ile tam olarak bir hassas cilt dostudur. Dermatolojik olarak bütün testlerden geçmiş olan Lozzy bebek ıslak mendili, yumuşacık ve pamuksu bir dokuya sahiptir. Doğal liflerden üretilmekte olan bebek ıslak mendilleri cildi okşar gibi kolaylıkla kirden arındırmaktadır. Kaliteli bir hijyen sunmanın yanı sıra hoş kokusu ile de gönlünüzde yer edinecektir. En önemlisi ise Lozzy ıslak mendil kullanırken içiniz çok rahat olacağı için bebeğinizin temizlik esnasındaki mutlu hâlini tereddüt etmeden seyredeceksiniz. Her anlamda güvenle kullanabileceğiniz ve profesyonel bir temizlik sunan Lozzy bebek ıslak mendilleri tercih ettiğiniz için çok memnun olacaksınız.

Lozzy Bebek Islak Mendil Kullanım Alanları

Lozzy bebek ıslak mendili, bebeğinizin yüz, el ve vücut bölgelerinde güvenle kullanabilirsiniz. Cildine herhangi bir zarar vermeyeceği gibi hoş kokusuyla da sizi büyüleyecektir. Lozzy Bebek ıslak mendilleri kullandıktan sonra başka bir marka arayışına girmeyeceksiniz. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatıyla da bütçenize katkı sağlamaktadır.

Yanıcı bir üründür. Ateşten, direkt güneş ışığından ve çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. Göz ile temasından sakınınız. Göz ile teması hâlinde bol su ile yıkamayı ihmal etmeyiniz ve doktorunuzu arayınız.

Image link