Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786
Sosyal Medya Hesaplarımız
Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786

Lozzy Deodorant Islak Mendil Erkek (Tek Kullanımlık 30 Adet)

Image link

Lozzy Deodorant Islak Mendil - Erkek (Tek Kullanımlık - 30 Adet)

En İyi Deodorant Islak Mendil

Sıcak günlerin, yoğun iş temposunun ve aktif yaşamın vazgeçilmezi olan Lozzy Deodorant Islak Mendil, size güvenle eşlik ediyor ve cildinizin sağlığını korumak için yanınızda…

Lozzy Deodorant Islak Mendil Özellikleri

Lozzy’nin güçlü formülü, 24 saat boyunca kesintisiz koruma sağlarken, sizi gün boyunca tazelik ve ferahlıkla sarıyor. Özel formülü, ter ve kötü kokularla savaşırken, cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Tek kullanımlık paketleri ile çantanızda, cebinizde taşıyabileceğiniz bu deodorant ıslak mendiller ile her an kendinizi taze ve güvende hissedebilirsiniz.

Lozzy Deodorant Islak Mendil Kullanım Alanları

Lozzy Deodorant Islak Mendil, boyun, kol altı ve göğüs çevresi gibi hassas bölgelerde etkili temizlik sağlar. Hafif ve ferahlatıcı kokusu, gün boyu size eşlik ederken, özgüveninizi ve tazeliğinizi her an korur. Tek kullanımlık paket avantajı ile spor yaparken terlediğinizde, anında temizlenerek ferahlayın. Spor sonrası duş almak için fırsat bulamadığınız anda endişelenmeyin, Lozzy yanınızda! Lozzy Deodorant Islak Mendili’ni çantanıza atarak, her an her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz.