Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786
Sosyal Medya Hesaplarımız
Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786

Saç Jölesi (Tek Kullanımlık 20 Adet)

Image link

Tek Kullanımlık Saç Jölesi (Tek Kullanımlık - 20 Adet)

En İyi Saç Jölesi

En iyi saç jölesi, saça istenilen şekli verirken saçın zarar görmesine ve akabinde saçın dökülmesine yol açmayan saç jölesidir. Böyle bir saç jölesi bulmak elbette zordur fakat Lozzy Tek kullanımlık Islak-Sert Güçlü Tutuşlu Saç Jölesi ile bir saç jölesinden istenebilecek her şeye ulaşmak mümkündür.

Lozzy Saç Jölesi Özellikleri

Lozzy Tek kullanımlık Islak-Sert Güçlü Tutuşlu Saç Jölesi, saçta 24 saate varan kalıcı şekiller oluşturur. Güçlü bir saç şekillendiricisi olduğu için, saçın yapısı kolay kolay bozulmaz ve saçını şekillendiremeyenler için birebir bir üründür. Ayrıca, diğer jölelerin aksine, saçta kalıntı bırakmaz hatta saçları dış etkenlere karşı korur ve saçın sağlıklı, ıslak görünmesini sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır ve saçtan şampuan ile kolayca arınabilir. Güçlü formülü ve alkolsüz içeriği ile saçın doğal yapısını bozmaz ve saçlarda dökülme yapmaz. Tek kullanımlık olması sebebi ile de her daim çantanızda bulundurabilir, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Lozzy Saç Jölesi Kullanım Alanları

Lozzy Saç Jölesi, özel günlerde ya da günlük olarak, her saç şekline uygulanabilir. Bukle belirginleştirme ve ıslak jöle görünümü gibi şekillendirmesi zor olan saç modelleri için birebir üründür. Kadınlar için de erkekler için de bukle belirginleştirme amacı ile kullanılabilir, saça ıslak uygulandığında saç kururken şekil alan bukleler daha düzgün görünür ve saç kabarmaz.

Ayrıca kadınların genellikle özel günlerde tercih ettiği ıslak saç görünümü için Lozzy Tek kullanımlık Islak-Sert Güçlü Tutuşlu Saç Jölesi inanılmaz etkili bir üründür. 24 saate varan kalıcılığı ile, herhangi bir bozulma ya da kabarma yaşanmaz.

Tek kullanımlık olması jöleyi her daim yanınızda taşımak için kolaylık sağlar. Erkekler için de en az kadınlarda olduğu kadar kullanışlı bir üründür. Erkek saç jölesi satın alırken tek tercih edilen özelliğinin dökülme yapmaması olması ile, Lozzy Saç Jölesi erkeklerin saç şekillendirmesinde rahatça kullanabileceği bir jöledir. Saçlarda kalıntı yapmaması da oldukça önemli olduğundan, günlük kullanıma oldukça uygundur. Siz de Lozzy Tek kullanımlık Islak-Sert Güçlü Tutuşlu Saç Jölesi satın alarak, her daim yanınızda taşıyabileceğiniz jöleniz ile saçlarınıza istediğiniz şekli kolayca verebilirsiniz.