Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786
Sosyal Medya Hesaplarımız
Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786

Güneş Kremi (Tek Kullanımlık 10 Adet)

Image link

Tek Kullanımlık Güneş Kremi (Tek Kullanımlık - 10 Adet)

En İyi Güneş Kremi

En iyi güneş kremi, cildi güneş ışınlarından korurken aynı zamanda cilde zarar vermeyen güneş kremidir. Bunun için iyi bir güneş kreminin Spf değeri yüksek olması ve içerisinde zararlı maddeler bulundurmaması gerekir. Lozzy Güneş Kremi, bir güneş kreminin verebileceğinden daha fazlasını vererek, en iyi güneş kremi olma yolunda ilerlemektedir.

Lozzy Güneş Kremi Özellikleri

Lozzy Güneş Kremi 50 faktör olması ile cilt için günlük kullanıma oldukça uygundur. Bunun yanında, su bazlı olması nedeni ile her cilt tipi için uygundur. Hassas ve kuru ciltleri güneşin zararlı ışınlarının bırakacağı hassasiyetten korurken, karma ve yağlı ciltleri de nemlendirerek korur. Diğer güneş kremlerinde olduğu gibi karma ve yağlı ciltlerde sivilce ya da siyah nokta gibi sorunlara yol açmaz, gözeneklerin içine dolmaz. Ayrıca gün içerisinde yağlanma yapmasından korkanlar için aksine Lozzy Güneş Kremi matlaştırıcı bir etkiye sahiptir. Cilt tarafından kolayca ve hızlı emilim sağlanır. Lozzy Güneş Kremi, diğer güneş kremi markaları tarafından vaat edilen tüm özelliklere sahiptir ve fiyat, performans ürünüdür. Tüm bunların yanında, 50 faktör olması ile de ultra güçlü koruma sağlar. Ayrıca, Suya dayanıklı yapısıyla soğuk ya da sıcak havalarda gün içerisinde yüzünüzden akmaz, uzun süreli koruma sağlar.

Lozzy Güneş Kremi Kullanım Alanları

Kışın güneşin görünmeyen zararlı ışınlarında, yazın ise cildi kavuran sıcaklarda güneş kremi kullanmanın şart olduğu herkes tarafından bilinir. Cildin erken yaşlanmaması ve sağlıklı kalması için, cildi güneş ışınlarından korumak oldukça önemlidir. Bunun için Lozzy Güneş Kremi tek kullanımlık ambalajlarıyla her daim sizinle olacaktır. Özellikle cilt sorunları yaşayan ve cilt tedavisi gören kişiler için kullanılması zorunludur. Güneş ışınlarının direkt cilde temas ettiği yaz aylarında ise 50 faktörün altındaki güneş kremleri koruma sağlamaz, bu yüzden Lozzy Güneş Kremi 50 faktör olması ile cilt için yeterli korumayı sağlayacaktır. Bunun haricinde, yaz tatilleri sırasında da hem yüz hem vücut için kullanımı ile ve ayrıca tek kullanımlık olması ile plajlarda yanınızda taşımanız çok daha kolay olacaktır.