Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786
Sosyal Medya Hesaplarımız
Şehitkamil, Gaziantep
0850 888 0786

Antibakteriyel Islak Mendil

Image link

Antibakteriyel Islak Mendil

En İyi Antibakteriyel Islak Mendil

Gelin size antibakteriyel ıslak mendil kullanımının neden gerekli olduğundan bahsedelim. Günlük yaşamda temas ettiğimiz birçok şey bulunmaktadır. Hâliyle temas etmek zorunda kaldığımız yürüyen merdivenler, kapı ve pencereler, musluklar vs. üzerinde bulunan ve gözle görülmeyen zararlı bakterileri de gün boyu kendimizle taşımak zorunda kalıyoruz ve bu şekilde sağlığımızı tehdit eden bu bakterilerle baş başa kalıyoruz. Üstelik evimizin içinde de bu gibi bakterilerin bulunduğunu unutmamalıyız. Bu gibi tehlikelerden korunmak için ise genellikle pratik olmasından kaynaklı antibakteriyel mendil tercih edilmektedir. Zira dokunduğumuz nesnelerdeki bakterileri üzerimizde taşımak istemeyiz. Antibakteriyel ıslak mendilleri kullanmak kadar en iyi antibakteriyel ıslak mendil kullanımı da önemlidir ve bunun için detaylı bir araştırma yapmak gerekir. Lozzy, antibakteriyel mendil ürünlerinde güvenle tercih edebileceğiniz bir markadır. Lozzy’nin antibakteriyel ıslak mendili dermatolojik olarak test edilmiştir.

Lozzy Antibakteriyel Mendil Özellikleri

Hijyenik olmadığını hissettiğimiz bir nesneye dokunduktan sonra elimizi yıkama ya da silme ihtiyacı hissederiz. Her koşulda su bulamayacağımız için de bu tür durumlarda genellikle imdadımıza antibakteriyel ıslak mendiller yetişmektedir. Peki kullandığımız antibakteriyel mendil markaları bizleri maruz kaldığımız bakterilerden yeteri kadar arındırıyor mu? Lozzy antibakteriyel ıslak mendili kullanımı ile artık güvendesiniz. Günlük kullanıma uygun yumuşacık yapısı ile ve %0 alkol özelliği ile güvenle tercih edebileceğiniz antibakteriyel ıslak mendiller, sizi gün içerisinde maruz kaldığınız bütün bakterilerden korumaktadır. Dezenfektan görevi gören antibakteriyel ıslak mendili, test edilen bakterilerde %99 etkili bakterileri yok eder. Ürünümüz 42 gsm spunlace kumaştan üretilmiş olup kumaş ebadı 17/14 cm’dir. Ürünlerimizde 64-70-72-80 ve 100 yapraklı paket seçenekleri mevcuttur.

Lozzy Antibakteriyel Islak Mendil Kullanım Alanları

Lozzy Antibakteriyel ıslak mendili; el, yüz ve vücut temizliğinin yanı sıra çeşitli nesnelerin temizliğinde de güvenle kullanılabilir. Antibakteriyel ıslak mendili kullandığınız her alanda dezenfektan görevi görerek mükemmel hijyene erişmenizi sağlayacaktır. Gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile teması hâlinde bol su ile durulayınız ve doktorunuzu arayınız. Direkt güneş ışınlarından koruyunuz. Güneş ışığı almayan ortamlarda saklayınız. Kullanımı sonrasında tuvalete atmayınız.